Woy Kids | Çocuk ve Bebek Giyim Ürünlerinde % 30'a Varan İndirim
SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

BEBEK KIYAFETLERİ

Yeni sezon

Bebek Giyim

ürünlerimizi çok seveceksiniz!
Yeni
169,99
SEPETTE %05 İNDİRİM
161,49
Yeni -17%
127,99
117,99
SEPETTE %10 İNDİRİM
106,19

Çocuk ve Bebek Giyim

Çocuğunuzun büyüme çağında, nasıl giyindiği, beslendiği ve hareketleri onlar için en önemli unsurlardır. Buna göre, çocuğunuz için iyi seçimlere başvurmanız gereken alışveriş süreci başlar. Sitemiz bu süreci kolaylaştırmak için en kaliteli Çocuk ve Bebek Giyim kıyafetleri ile sizlere yardımcı oluyor.

Çocuğuzun giydiği kıyafetlerin sağlığa zararlı madde içermemesi en özen gösterdiğimiz konulardan biridir. Bu nedenle Çocuk ve Bebek Giyim kıyafetlerimiz tamamen sağlıklı maddelerden üretilmiştir. Woykids Bebek Kıyafetleri ile çocuğunuzun en kaliteli Bebek Kıyafetlerini rahat ve konforlu bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz organik ve kaliteli kumaşlar ile üretilmiştir.

 

Erkek Çocuk ve Bebek Kıyafetleri

Farklı modellerde özenle tasarlanan erkek çocuk ve bebek kıyafetleri eşsiz rahatlık sunmakta. Esnek yapılarıyla bebeğinize oldukça geniş bir hareket alanı sağlayan bebek kıyafetleri modelleri, pamuklu dokularıyla bebeğinizin kendisini daima huzurlu hissetmesini sağlıyor. Bebek kıyafetleri çeşitlerimiz, zararlı madde içermeyerek bebeğinizin sağlığını korurken yumuşak tasarımlarıyla da bebeğinizin son derece hassas olan cildinde tahriş gibi sorunlare engel oluyor. Erkek Bebekler için özel olarak tasarlanan ürünlerimiz, renk ve desen çeşitleriyle bebeğinize şıklık katıyor ve hem bebeğinizin hem sizin beğenisini kazanıyor.

 

Erkek bebek giyim ürünlerini hem günlük hayatta hem özel günlerde ve ev yaşamında kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Hem üst giyim hem de alt giyim ihtiyacınızı giderebileceğiniz erkek bebek takımları oldukça pratiktir. Tek parça olmasının sunduğu avantaj ile Erkek bebek tulumları da dışarı giyiminde ve özel günlerde sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Ayrıca patikli tulumlarda bebeğinizin ayağından çorap çıktı mı, ayağı üşüyor mu gibi konularda endişelenmenize de gerek kalmaz. Bu yüzden tulumlar erkek çocuk kıyafetleri arasında oldukça popüler kıyafetlerdir.

 

Kışın soğuk günlerde ise içi organik pamuklu, peluşlu, patikleriyle ve eldivenleriyle şapkalı astronot tulumlar bebeğinizin kurtarıcısı olmaktadır.Yine iç kumaşları polardan üretilen erkek çocuk montları ve erkek çocuk yelekleri de soğuk kış mevsimlerinde çocuğunuzun üşümesini engeller ve sıcacık tutar.

 

Kız Çocuk ve Bebek Kıyafetleri

Kız bebekleri ve çocukları için birbirinden farklı, renkli ve harika modellerde bir çok seçenek bulunmakta. Bebekler ise bu tatlı bebek kıyafetleri ile tatlılıklarını ikiye katlıyorlar. Fakat bebeğinize bir kıyafeti sırf güzel ve tatlı diye giydirmemelisiniz.Kız bebekler için kıyafet seçiminde dikkat etmeniz gerekir çünkü eğer pullu ve üzerinde aksesuarlar olan bir kıyafet giydiriseniz bu bebeğinizin cildine zarar verebilir bir yerini çizebilir. O yüzden küçük bebek kıyafetlerinde aksesuar olmayan kıyafetler tercih etmeniz bebğiniz için iyi olacaktır. Ayrıca hassas cidi için pamuklu ve antialerjik kumaşlar tercih etmeniz bebeğinizin cildinde hassasiyet ve kızarıklıklar oluşmasını engelleyecektir.

 

Kız çocukları parlak ve detayları olan rengarenk kıyafetler giymeyi severler. Özellikle pempe ve mor ve kırmızı tonlarındaki kız çocuk kıyafetleri tam onlara hitap eder.Hareketli, renkli dikkat çekici kıyafetleri daha çok tercih ederler. Tüllü, simli veya sevdikleri karakterleri, prensesleri çağrıştıran kıyafetler tercih ederler. Kız çocukları artık büyümeye başladığında renkli çok dikkat çekiçi kıyafetler yerine daha sadece ve spor bir tarzı benimsiyorlar. Pempe ve canlı renklerden uzaklaşıp çok da dikkat çekmeyen renklere özellikle siyah renge yöneliyorlar.

 

Yeni Doğan Bebek Giyimi

Kucağınıza almak için can attığınız yeni doğan bebeğiniz hassas bir cilde ve vücut yapısına sahip olacaktır. Bu yüzden bebeğinizin hassas ve tehlikelere karşı korumuasız vücudu için yeni doğan bebek giyimi alışverişi yaparken titiz olunmalı ve dikkat edilmelidir.


Yeni doğan bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetlerin pamuklu, antialerjenik kumaşlardan olmasına dikakt etmelisiiz böylece cildine zarar verme olasılığı olmayacaktır.Hassas vücusu için hava almasını sağlayan ve teri emecek pamuklu kıyafetlerde iyi olacaktır.Yeni doğan bebeğiniz için tercih edeceğiniz en iyi parça bebek badileri olacaktır. Çıtçıtlı ve patikli seçenekleri ile bebek badileri yeni doğan bebekler için vazgeçilmez bir parçadır. Bebeklerin çok hızlı büyüdüğü ve kıyafetlerini çok kirlettiğini göz önünde bulundururak ona göre alışveriş yapmanız sizin için iyi olacaktır.

 

Yeni doğan bebeğiniz için en iyi diğer parça ise bebek tulumlarıdır. Bebek tulumları tek parça olmalarından dolayı bebeğinizin çorabı çıkmaz ve enşilenmenize gerek kalmaz.Tek parça olan bu patikli bebk tulumları size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bebeklerin ilk aylarda dolaşım sistemleri yeterince olgunlaşmamız olur bu yüzden el ve ayak kısımları daha soğuk olacaktır. Dolayısıyla ilk aylarda yeni doğan bebeklere şapka eldiven ve çorap mutlaka giydirilmesi gerektiğinden şapkalı, eldivenli ve çoraplı bebek takımları kurtarıcı parçalardandır.

 

Mevsime Göre Bebek Ve Çocuk Kıyafeti Seçimi

 

Konu bebekler ve çocuklar olduğunda dikkat etmemiz gereken bir çok konu var bu konulardan biri de Mevsime göre bebek ve çocuk kıyafet seçimi. Bebeklerinize hangi mevsimde olursak olalım tek parça ve kalın kıyafetler giydirmek yanlış olacaktır çünkü tek parça ve kalın kıyafetler bebeğinizin ve çocuğunuzun pişik olmasına neden olabilir. Ortam sıcaklığına göre bebeğinizin kıyafetlerini giydirip çıkarabilmeniz için olabildiğinde kat kat giydirmemeli birkaç parça giydirmelisiniz. Bebeğinizin giyimini ortamın veya odanın sıcaklığına göre ayarlamalısınız. Odanın ideal sıcaklığı 16-20 derece arasındadır. Çocuğunuzun yada bebeğinizin yatacağı alanı ısı kaynaklarından ve rüzgar gibi esintilerden uzak tutmanız iyi olacaktır.

 

Eğer bebeğinizin yaz aylarında dünyaya gelmesini bekliyorsanız bebek kıyafet seçimini ona göre yapmanız gerekir. Yenidoğan bebeğinizi her mevsimde sıcak tutacak şekilde giydirmeniz gerekir.Bebeğinizin cildini ve vücut sıcaklığını koruyan, alerjiye neden olmayacak pamuklu ve antialerjenik kumaşlar tercih edebilirsiniz çünkü bebeklerde bu tür cilt tepkileri ile yazın karşılaşma ihtimali daha fazla  olmakta.

 

Bebeğiniz yazın güneşten etkilendiği için vücut sıcaklığını ve yüzünü olabildiğince kontrol edin, sık sık su içirin. Bebek giyimine ne kadar önem verirseniz verin, bebeğinizin vücuduna alacağı sıvı miktarı yaz aylarında rahat etmesi için önemlidir.Yazın zamanınızı hangi ortamlarda geçireceğinize bağlı kıyafet tercihleri yapmalısınız. Bebeğinizin içinde rahatca hareket edeceği, hafif ve teri kolayca emen kıyafetler kapalı alnlar için iyi olacaktır. Açık alanlarda ise sineklerden koruyabilmek için bebek giyiminde ve çocuk giyiminde uzun pantolon ve uzun kollu tshirtler tercih edebilirsiniz.

 

Kış aylarında bebek ve çocuk kıyafet seçimine gelirsek kışın bebeğinizi sıcak tutmak yazın sıcak tutmaktan daha önemlidir çünkü yenidoğan dönemi dediğimiz ilk ay bebekler anne rahmindeki sıcağa alıştıkları ve yeni bir ortama girdiklerinden soğuğa karşı çok duyarlıdırlar bu yüzden bu dönemde yenidoğan bebekleri daha iyi korumak gerekir. Kış aylarında çocuk giyimde yazın olduğu gibi tek parça yerine yeterli kalınlıkta üst üste birkaç parça kıyafet giydirmek bebeğiniz için daha iyi olacaktır. Bebeğinizi kat kat giydirirken, cilde temas eden en alttaki giysinin nefes aldıran yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Kışın en önemli aksesuraları olan şapka ve eldiven ile de bebeğinizi soğuktan önemli derecede koruyabilirsiniz.

Devamı icon
Gizle icon

@instagram #woykids

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?